Zaznacz stronę

6 różnych możliwości w jednym materacu? Czy to możliwe, żeby stworzyć jeden materac, który można indywidualnie konfigurować i zmieniać dostosowując do naszych aktualnych potrzeb?

Materace hybrydowe zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i wygodzie. Łączą w sobie najlepsze cechy użytkowe materaca sprężynowego oraz piankowego. Materace hybrydowe to produkt uniwersalny, odpowiedni dla osób o zróżnicowanej wadze i różnym wzroście, jak i dla osób z problemami kręgosłupa. Konstrukcja bazująca na innowacyjnym systemie sprężyn Multipocket lub Pocket Plus oraz dwóch nowoczesnych piankach, gwarantuje idealne wsparcie punktowe i optymalny poziom komfortu.

Electro to materac hybrydowy – łączy w sobie najlepsze właściwości i rozwiązania zaczerpnięte z modeli piankowych i sprężynowych. Wkład Hilding Electro stworzono na bazie systemu sprężyn Multipoket – wielu małych sprężynek indywidualnie odpowiadających na ciężar i nacisk naszego ciała, tworzących płaszczyznę podparcia idealnego dla kręgosłupa i naturalnych krzywizn. Wkład materaca dopełniono hybrydową, elastyczną pianką Fusion, która niezwykle szybko reaguje na zmiany naszego położenia podczas snu, jest sprężysta i odporna na trwałe odkształcenia. We wkładzie znajdziemy także piankę wysokoelastyczną oraz blat z włókna Sizal, który ma za zadanie odpowiednio usztywnić i lekko podwyższyć poziom twardości materaca. Materac jest dwustronny. Konstrukcję Electro dopełnia dwustronny top i to także dzięki niemu możemy tworzyć tyle różnych konfiguracji. Top został stworzony z profilowanego lateksu oraz cienkiej warstwy elastycznej pianki Visco, która pod wpływem ciepła naszego ciała odkształca się i delikatnie je otula. Top jest odpinany, możesz go zatem umieszczać po obu stronach materaca.

Masz aż 6 możliwości konfiguracji materaca: materac białą pianką do góry + top pianką do góry, materac pianką białą do góry + top lateksem do góry, materac niebieską pianką do góry + top pianką do góry, materac niebieską pianką do góry + top lateksem do góry, materac bez topu + sen na niebieskie piance oraz materac bez topu + sen na białej piance.

Pamiętaj, że top zawsze możesz odpiąć i wziąć ze sobą: w długą podróż samochodem, pod namiot, w służbowy wyjazd czy np. wyjeżdżając do znajomych i wiedząc, że będziesz spać na niewygodnej wersalce. Electro „ubrano” w pokrowiec ActiCare wykonany z naturalnych włókien wiskozowych, które są wyjątkowo przyjazne w dotyku i charakteryzują się wysoką cyrkulacją powietrza. Pokrowiec obszyto taśmą 3D zwiększającą przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci. Powstał na bazie innowacyjnej technologii SANITIZED®, która trwale chroni materac przed bakteriami, pleśniami i zapachami, dbając o jego higienę. Stanowi ochronę przed roztoczami oraz alergenami. Pokrowiec z możliwością prania w 40 stopniach.

Materac Electro za swoje innowacyjne rozwiązania i design otrzymał w tym roku Złoty Medal Grupy MTP podczas targów Meble Polska i Arena Design.

Więcej informacji na stronie www.hilding.pl

Opracowane przez zdrowykregoslup.pl