Zaznacz stronę

Wiemy, jak ważny jest dla niemowlaka dobry sen, który wpływa na rozwój emocjonalny i poznawczy dziecka. Pierwszy materac malucha musi być wygodny i stworzony z myślą o jego bezpieczeństwie i zdrowiu.

Wiemy, jak delikatny i kruchy potrafi być sen dziecka – sami jesteśmy rodzicami. Szczególnie ważne jest dla nas projektowanie materacy, które spełnią wszystkie potrzeby malucha. Poddajemy je testom wytrzymałościowym i badamy pod względem obecności metali ciężkich.

W XXI wieku potrzebne są rozwiązania wielofunkcyjne. Tworzymy materace, które ułatwią mamie i tacie opiekę nad dzieckiem. Materac, który podczas podróży zmienia się w mobilny przewijak? Czemu nie! Wierzymy w Hilding, że „wyspani mogą więcej”. Dotyczy to nie tylko dzieci, ale także nas, dorosłych. Dlatego starajmy się zadbać także o swój sen!

Sen dla zupełnie najmłodszych jest czasem, kiedy organizm nie tylko ma okazję się zregenerować po aktywnym dniu, ale także intensywnie się rozwija i rośnie. To dlatego dzieci potrzebują go tak dużo, a to, na czym śpią, ma fundamentalne znaczenie dla ich zdrowia i zrównoważonego rozwoju. Hilding Anders Polska prezentuje kolekcję materacy dziecięcych, która składa się z trzech modeli: Safty Smyk, Kołysanka i Dobranocka.

Hilding Safty Smyk

Safety Smyk to wielofunkcyjny materac, który jest towarzyszem dziecka nie tylko podczas snu. W ciągu dnia może stać się miejscem zabawy, a nawet pierwszą „siłownią”. Przecież właśnie w łóżeczku, na materacu dziecko uczy się siadać i przewracać na brzuszek i plecki. Podczas podróży i w domu Safety Smyk staje się też wygodnym przewijakiem – to dzięki specjalnie wyprofilowanym wyższym brzegom materaca w stosunku do niższego środka.

Safety Smyk został zaprojektowany z wykorzystaniem najlepszych rozwiązań. Stworzony jest dla najbardziej ruchliwych bobasów. Posiada lekko uniesione boki – dzięki temu zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i zapobiega wypadnięciu z łóżeczka, a dodatkowo może służyć podczas długich podróży jako mobilny przewijak.

Safety Smyk wypełniony został nowym rodzajem pianki Velvet Touch zaprojektowanej przez zespół inżynierów i technologów dla Hilding Anders Polska. To sprężysta i pozwalająca na swobodną cyrkulację powietrza pianka dostosowująca się do kształtu ciała malucha i zapewniająca mięśniom i kręgosłupowi odpowiednie podparcie, a w efekcie gwarantuje regenerujący sen. Boki materaca zostały zrobione z elastycznej i odpornej na odkształcenia pianki Flexifoam.

Hilding Dobranocka

Dobranocka to popularny, nieprzemakalny materac dla niemowląt od pierwszych dni życia. Wkład wykonany z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam. Jej porowata struktura oraz dodatkowe nacięcia ułatwiają dobrą wentylację całego wkładu, dzięki czemu materac „oddycha” i zachowuje najważniejsze cechy użytkowe przez cały okres użytkowania. Konstrukcja Dobranocki gwarantuje dziecku zdrowy i komfortowy sen przed aktywnym, pełnym zróżnicowanych wyzwań dniem.

Hilding Kołysanka

Kołysanka to dwustronny, nieprzemakalny materac dla niemowląt od pierwszych dni życia. Wkład na bazie przewiewnej i elastycznej pianki Flexifoam utwardzono warstwą kokosu z dodatkiem lateksu, zabezpieczając tym samym materac przed wilgocią i przemoczeniem. Konstrukcja materaca oferuje wybór bardziej miękkiego lub bardziej twardego wsparcia – wystarczy odwrócić materac na drugą stronę.

Komfortowy sen

Zadbanie o odpowiednie podłoże snu dziecka wpływa na jakość odpoczynku, a nawet może mieć spory wpływ na rozwój wad postawy w przyszłości. W końcu dzieci spędzają w łóżeczku jeszcze więcej czasu niż ich rodzice – to bardzo ważne, żeby było wygodne i zapewniało komfortowy sen. Ważna dla prawidłowego rozwoju dziecka jest także higiena. Materace w kolekcji dziecięcej Hilding „ubrano” w pokrowiec Lotus. To innowacyjny materiał, którego specjalnie dobrane tkaniny zapewniają odpowiedni poziom wentylacji i zapobiegają namnażaniu się pleśni i grzybów oraz posiadają właściwości antybakteryjne. Pokrowiec odporny jest na wilgoć i wodę.

Wszystkie modele z linii materacy dziecięcych Hilding otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Oznacza to, że są całkowicie bezpieczne dla dziecka pod względem konstrukcji, staranności wykonania, jakości czy użytych surowców. Są również dostosowane do etapów rozwoju dziecka i wspierają jego harmonijny rozwój.

Więcej informacji o materacach dla dzieci oraz nowej kolekcji materacy dla dorosłych na stronie: www.hilding.pl

Opracowane przez zdrowykregoslup.pl