Zaznacz stronę

Czy materac dwustronny można użytkować przez cały rok? Tak, a jego wypełnienie wpływa na komfortowy i zdrowy sen! Dowiedz się więcej o materacach dwustronnych Janpol!

Jak zbudowane są materace dwustronne Janpol?

Zastanawiasz się, jaki materac wybrać, aby był całkowicie optymalnym i wygodnym podłożem do snu? Dziś opowiemy nieco więcej o materacach dwustronnych Janpol. Produktach marki, która specjalizuje się w produkcji materacy do spania, charakteryzujących się niebywałą trwałością, wentylacją oraz idealnym dopasowaniem do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Jak sprawdzają się ich materace dwustronne i dlaczego, tak wiele osób się na nie decyduje?

Materace dwustronne Janpol to przede wszystkim wręcz idealne połączenie nowoczesności i funkcjonalnych rozwiązań technologicznych. W skład takiego dwustronnego materaca wchodzą innowacyjne komponenty, chociażby takie, jak pianka termoelastyczna, czy pianka wysokoelastyczna oraz poliuretanowa. Aktualnie jest to najwyżej oceniane wypełnienie w materacach standardowych oraz medycznych.

Każda z tych pianek ma podobne właściwości, ale coś je wyróżnia. Pianka wysokoelastyczna idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, zaś pianka termoelastyczna ma właściwości reagowania na ciepłotę ciała, przez co sprawia wrażenie, jakby otulała ciało. Oba materiały dobrze wentylują podłoże, co sprawia, że materace wypełnione tymi komponentami będą idealnym rozwiązaniem dla alergików.

Jak działa materac dwustronny lato zima Janpol?

Na czym dokładnie polega specyfikacja materacy dwustronnych Janpol? Opowiemy o tym, na przykładzie jednego z najlepszych produktów tej marki. Materac Hebe to produkt, który wręcz optymalnie wykorzystuje wszystkie cechy najlepszych komponentów. W skład materaca wchodzą pianki termoelastyczna i wysokoelastyczna.

Uwagę zwraca pianka termoelastyczna wyróżniająca się zdolnością inteligentnego reagowania na ciepło wytwarzane przez ciało. Taka powierzchnia dopasowuje się do każdej sylwetki oraz wzmacnia kręgosłup, przez co nie odczuwa się nieprzyjemnego sztywnienia.

Wypełnienie z pianki termoelastycznej sprawia, że znacznie poprawia się także krążenie krwi w organizmie, co z kolei przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni.

Innym z komponentów składających się na wypełnienie materaca Janpol Hebe będzie pianka wysokoelastyczna. To materiał niezwykle sprężysty i elastyczny. Pianka tego typu umożliwia przyjęcie idealnej pozycji do snu. Co ciekawe, za każdym razem, gdy wstajesz podłoże ponownie powraca do swojej pozycji.

Zastosowanie tych dwóch różnorodnych materiałów ma znaczenie dla komfortowego snu przez cały rok. Ten materac dwustronny lato zima Janpol latem będzie odpowiednio wentylowany, a zimą nada ciału przyjemne ciepło. Nie ma obawy ani o przegrzanie, ani o to, że materac nie będzie przyjemnie otulał ciała wtedy, gdy jest to konieczne.

Dodatkowym atutem materacy lato zima Janpol są zdejmowane pokrowce, które można uprać w pralce. Na uwagę zasługuje tu pokrowiec Tencel, gładki i aksamitny w dotyku, który wyprodukowano z biodegradowalnych włókien oraz Silver Protect wysokiej jakości i niezwykle miękki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych.

Materac dwustronny Janpol odwracasz na obie strony. Regularna zmiana podłoża zapewnia nie tylko dobrą wentylację, ale również zwiększa trwałość materaca.

Jaki materac dwustronny Janpol wybrać?

Jak już wspomnieliśmy, jednym z kluczowych produktów dwustronnych marki Janpol, będzie materac Hebe. Można go zakupić w różnej twardości, dzięki czemu z pewnością dopasujesz go do swojej wagi. Materac będzie można użytkować przez cały rok, nie obawiając się, że straci swoją wytrzymałość i określone właściwości. Zapytaj sprzedawcę, który produkt poleci dla Ciebie, a na pewno otrzymasz fachową poradę.