Zaznacz stronę

Zastanawiasz się, czy materac termoelastyczny piankowy jest dla Ciebie? W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tym produkcie.

Jak zbudowane są materace termoelastyczne Janpol?

Zastanawiasz się nad zakupem materaca termoelastycznego, ale nie wiesz, czy ten produkt na pewno sprawdzi się w Twoim przypadku? Już śpieszymy z podpowiedzią!

Termoelastyczne materace Janpol wykonane są z pianki, która ma wiele prozdrowotnych właściwości. Pianka termoelastyczna zapewnia stałą ciepłotę dla ciała, ale co ważne, także komfortowe warunki do spania w higienicznej czystości. Na takiej piance, ze względu na określone właściwości, nie osiadają grzyby i pleśń, a wentylacja jest niemal stale utrzymana. To dobry produkt dla alergików, czyli osób, dla których czystość w sypialni jest wyjątkowo ważna.

Materace z pianki termoelastycznej Janpol to jednak nie tylko higiena i antyalergiczność, to przede wszystkim także idealne podparcie dla Twojego kręgosłupa. Dzięki temu, że zapewnia on wsparcie na całej jego długości, może eliminować dotychczasowy ból w krzyżu i zapobiegać jego powracaniu.

W skład materaca, jak sama nazwa wskazuje, wchodzi pianka, której rozwój na rynku wskazanego asortymentu jest wyjątkowo szybki. To umożliwia dostarczanie klientom coraz więcej sprawdzonych produktów. Dotychczasowe pianki nie przypominają już dawnego surowca, który niestety nie uchodził za tak wytrzymały, jak aktualnie.

Na szczególną uwagę zasługują dziś pianki wysoko- oraz termoelastyczne. Te pierwsze charakteryzują się wyjątkową gęstością i plastycznością pozwalającą na doskonałe podparcie całej sylwetki. Pianka wysokoelastyczna także świetnie oddycha.

Materace z pianki termoelastycznej mają wszystkie właściwości, pierwszego materiału, ale dodatkowo także posiadają zdolność odwzorowywania kształtów ciała na podstawie jego temperatury.

Im wyższa temperatura ciała, tym cieplejszy nacisk (czyli im więcej ciała w danym miejscu materaca), tym bardziej materiał staje się miękki, dokładnie otulając sylwetkę.

Trudno wskazać na rynku materacy produkty lepszej jakości, niż marki Janpol. Dlaczego warto go wybrać?

Materace termoelastyczne Janpol – poznaj ich zalety

Jednym z czołowych produktów w kategorii materacy z pianki termoelastycznej jest model Janpol Sirona. Wyróżnia go przede wszystkim innowacyjność zastosowanych materiałów, umożliwiająca poczucie pełnego komfortu wypoczynku każdej nocy.

Do wykonania materaca Sirona użyto wiele ze zróżnicowanych materiałów, w tym takie komponenty, jak pianka wysokoelastyczna i pianka poliuretanowa.

Dzięki takiemu optymalnemu połączeniu nowoczesnych pianek, materac wyróżnia się aż 12 strefami twardości, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do indywidualnych kształtów sylwetki.

Wskazane poszczególne warstwy prezentowanego modelu składają się z pianek odznaczających się właściwościami antyalergicznymi oraz doskonałą odpornością na częstą eksploatację (nawet przy obciążeniu sięgającym 100 kg).

Sprężystość została utrzymana dzięki piance wysokoelastycznej. Komfort wypoczynku poprawia natomiast obecność pianki Ultra, charakteryzującej się zdolnością do aktywnego reagowania na temperaturę ciała użytkownika. Pianka Ultra przyjemnie otula całe ciało, które w takich warunkach regeneruje się znacznie lepiej i szybciej!

Do licznych zalet materaca piankowego Janpol Sirona z pewnością należy wyjątkowa wentylacja, która umożliwia idealny przepływ powietrza pomiędzy wszystkimi komponentami.

Kto powinien spać na materacu termoelastycznym Janpol?

Na materacu piankowym Janpol powinny spać wszystkie te osoby, które oczekują od podłoża, na którym wypoczywają, zapewnienia idealnych warunków do wypoczynku. Taki materac jest wręcz stworzony dla alergików, oczekujących od materaca odpowiedniej wentylacji. To także bardzo dobry rodzaj podłoża dla wszystkich tych osób, które na co dzień borykają się z bólem kręgosłupa. Zdrowy sen na materacu wykonanym z pianki termoelastycznej przysłuży się nie tylko do poprawy zdrowia, ale również albo przede wszystkim do utrzymania dobrego nastroju.