Zaznacz stronę

Materac Hilding Conga to model piankowy, gwarantujący wysoki komfort snu. Materac ten przeznaczony jest zarówno dla osób śpiących samodzielnie, jak i dla par o dużej różnicy wagowej. Hilding Conga świetnie sprawdzi się także w przypadku alergików oraz osób, które korzystają z regulowanego stelaża pod materac.

Materac do spania Hilding Conga – budowa

Jaki materac do spania będzie najlepszy? Wszystko zależy od preferencji użytkownika, jednak można stwierdzić, że materac do spania Hilding Conga to świetny przykład modelu piankowego wysokiej jakości. Materac ten został zbudowany z czterech pianek i posiada specjalny pokrowiec Cashmere. Można wyróżnić następujące typy pianek, które znalazły się w materacu Hilding Conga:

  1. Pianka wysokoelastyczna, która charakteryzuje się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia. Ta pianka dodatkowo jest lekkim materiałem, dzięki czemu odwracanie materaca na drugą stronę nie stanowi problemu. Sporą zaletą pianki wysokoelastycznej jest jej doskonałe dopasowanie się do ciała użytkownika.
  2. Pianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę ciała użytkownika i jego wagę, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do anatomicznych kształtów osoby leżącej. Dodatkowo pianka termoelastyczna zapewnia bardzo dobre podparcie ciała, a także pozwala na poczucie utulenia i lekkiego unoszenia się.
  3. Pianka FloFoam, która także reaguje na temperaturę ciała użytkownika, dopasowuje się do naturalnych krzywizn anatomicznych, a także zapewnia użytkownikowi odczuwalną regenerację mięśni. Dodatkowo pianka FloFoam ma właściwości termoregulacyjne i chłodzące.
  4. Pianka Velvet Touch, czyli wyjątkowy materiał, który jest sprężysty, elastyczny i odporny na odkształcenia, a także dopasowuje się do ciała użytkownika.

Połączenie czterech wyżej opisanych pianek zapewnia niesamowity komfort snu i wygodę. Dodatkowo na materacu znajduje się pokrowiec Cashmere, który jest bardzo jedwabisty i miły w dotyku, ponieważ został wykonany z wysokiej jakości wiskozy i kaszmiru. Pokrowiec ten posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, a także bardzo dobrze izoluje przed zimnem.

W jakich rozmiarach warto wybrać materac do spania Hilding Conga?

Jaki rozmiar materaca do spania Hilding Conga najlepiej wybrać? W ofercie znajdują się następujące rozmiary: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200. Materace do spania Hilding Conga są więc przeznaczone zarówno dla tych użytkowników, którzy śpią w łóżku samodzielnie, jak i dla par. Małżonkowie mogą zwrócić uwagę na materac do spania 140×200, który świetnie sprawdzi się dla dwóch osób o niewielkiej posturze lub po prostu do niedużej sypialni. Partnerzy zamiast modelu piankowego mogą wybrać materac kieszeniowy 140×200. Warto wiedzieć o tym, że materace do spania 140×200 mogą być dobrym rozwiązaniem dla tych użytkowników, którzy nie potrzebują bardzo dużej przestrzeni do snu.

Dla kogo wybór materaca do spania Hilding Conga będzie dobrym rozwiązaniem?

Materac Hilding Conga to świetny model dla osób, którym zależy na materacu dwustronnym. Z jednej strony Hilding Conga to model o średniej twardości, a z drugiej twardy. Wystarczy zmienić stronę materaca, aby pojawiły się inne odczucia w trakcie snu, a twardość została dopasowana do wagi ciała oraz preferencji. Regularna zmiana stron materaca zapewnia optymalną wentylację oraz cyrkulację powietrza i zwiększa trwałość produktu. Model Hilding Conga świetnie sprawdzi się w przypadku par, które mają różnice wagowe. Partnerzy mogą zdecydować się na dwa osobne materace do jednego łóżka i dostosować do siebie twardość do własnych potrzeb. Materac ten jest także antyalergiczny, a więc przeznaczony dla osób podatnych na różnego rodzaju uczulenia i alergie. Warto także wiedzieć o tym, że jest to materac elastyczny, przystosowany do regulowanych stelaży. Model Hilding Conga zapobiega także wszelkim dolegliwościom bólowym, a więc może być dobrym wyborem dla użytkowników, którzy chcą zadbać o swój kręgosłup. Materac ten został wyprodukowany przez renomowaną markę Hilding, która znajduje się w czołówce światowych producentów materacy. produkty tej firmy charakteryzują się wysoką jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Właśnie dlatego warto zadbać o swój komfortowy sen i wybrać materac Hilding Conga.

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl