Zaznacz stronę

Gniazdka elektryczne to element, który pojawia się w każdym wnętrzu, wszędzie tam, gdzie znajduje się instalacja elektryczna. Bez wątpienia, wybór gniazdek i osprzętu elektrycznego nie jest bez znaczenia zarówno dla wygody i komfortu, jak i dla bezpieczeństwa. Linią osprzętu cieszącą się ogromną popularnością i wyróżniającą się bogatą kolorystyką jest Simon 54. Jakie zalety ma gniazdo wtyczkowe pojedyncze Simon i z czego wynika stopień ochrony przed porażeniem prądem? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej. 

Simon 54- produkty dla wymagających

Simon 54 to linia osprzętu elektrycznego stworzona dla miłośników elegancji, stylu i niezawodności. W ofercie znajdują się ramki do gniazdek czy wyłączników elektrycznych wykonane ze szlachetnych materiałów w różnych wersjach kolorystycznych. Ramki posiadają niebieskie podświetlenie LED, co niewątpliwie jest ich znakiem rozpoznawczym. Dzięki idealnemu dopasowaniu do ściany, ramki Simon 54 przylegają do niej perfekcyjnie, dając idealny efekt wizualny, bez szczeliny pomiędzy ramką a ścianą. Dodatkową zaletą jest również fakt, że ramki można montować zarówno pionowo, jak i poziomo, gdyż są one symetryczne. To ułatwia dopasowanie ramki do danej przestrzeni. Atutem wpływającym na bezpieczeństwo podczas użytkowania jest także obecna w każdym gnieździe serii Simon 54 zabezpieczenie w formie osłon prądowych. Dzięki nim ryzyko porażenia prądem jest zminimalizowane niemal do zera. Obecnie w ofercie znajdują się także puszki narożne, dające jeszcze więcej możliwości w tworzeniu zestawów dopasowanych do aktualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Gniazdo wtyczkowe pojedyncze? Tylko Simon 54!

Gniazdo wtyczkowe pojedyncze Simon 54 to gniazdo z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, co jest nieocenioną ochroną zwłaszcza w przypadku posiadania dzieci. Gniazdo pracuje na prądzie znamionowym 16 A i napięciu znamionowym 250 V, dzięki czemu umożliwia ono swobodną pracę wszystkich urządzeń elektrycznych.

Simon 54 Premium- nowoczesna linia osprzętu elektro

Sklep Simon 54 Premium oferuje produkty wykonywane z materiałów najwyższej jakości i niezawodności, oparte o nowoczesne mechanizmy. Dostępne są one w wielu różnych wersjach kolorystycznych oraz z wieloma dodatkowymi uszlachetnieniami, dzięki czemu zestaw idealnie wkomponuje się w aranżację wnętrza. Jeżeli cenisz sobie sprawdzone rozwiązania, które zapewnią Twojej rodzinie nie tylko wygodę i komfort, ale także bezpieczeństwo, zaufaj linii Simon 54 i wybierz markę znaną i szanowaną od lat.

Artykuł sponsorowany